Angajam Lucratori Depozit

Vezi toate anunturile de la Irina Nicolae

De 12 ani pe piata oferim cea mai eficienta solutie de arhivare pentru unele dintre cele mai mari si mai importante afaceri din Romania.

Ce responsabilitati vei avea?

  1. Vei participa activ la toate activitatile care presupune manipularea cutiilor cu documente atat in spatiul firmei cat si in afara acestei (la sediul clientului ca insotitor al soferilor);
  2. Vei utiliza eficient spatiul din depozite si de la sediul clientilor
  3. Te vei asigura de pastrarea integritatii cutiilor cu documente pe durata manipularii;
  4. Vei face operatiuni de incarcare/descarcare a cutiilor.

Candidatul ideal are:

  1. Studii medii
  2. Disponibilitate la efort fizic
  3. Spirit de echipa si dornic sa invete
  4. Atentie la detalii si este o persoana responsabilia.

Beneficii:

  1. Tichete de masa
  2. Transport asigurat
  3. Bonusuri in functie de performanta

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0747041029; sau pe adresa de e-mail irina.nicolae@archive.ro.

Contact:
Irina Nicolae
0747041029
Darasti, jud. Ilfov
nopic